Звітність

Добровільна допомога дітям, інвалідам, допомога людям з важкими захворюваннями та інша благодійна діяльність повинна бути прозорою, відкритою для суспільства. Особливо це стосується тих, хто особисто підтримує благодійні проекти, надає допомогу людям у важкій життєвій ситуації в міру своїх можливостей і сил. Ви можете вивчити звіт благодійного фонду по кожній із проведених благодійних акцій і зрозуміти, що допомагати незахищеним верствам населення під силу кожному охочому. З мінімальних внесків від добрих і чуйних людей формується збір пожертвувань колосального масштабу. Кожен збір коштів на лікування – це шанс для адресата подолати свою недугу, збір на потреби дитячого будинку – це одяг, іграшки і предмети побуту для дітей-сиріт. Такі благодійні акції запускаються з регулярною періодичністю!
Представлена звітність благодійного фонду – це не просто беземоційний фінансовий звіт, за кожною цифрою стоять долі людей, які потрапили в скрутну ситуацію, дітей з притулків, літніх людей та інвалідів. Зібрані на благодійність гроші розподіляються адресно, кожен збір коштів має конкретного адресата. Вивчаючи звітність фонду, Ви можете визначити, які благодійні програми з Вашого погляду найбільш ефективні і необхідні для суспільства, а потім взяти участь в аналогічних проектах.
Жертвуючи гроші на благодійність, Ви не просто допомагаєте конкретній дитині або дорослій людині. Ви робите свій внесок у розвиток суспільства і робите світ навколо себе милосерднішими!
більше