Звітність

Благодійна допомога привертає велику увагу з боку громадськості, це стосується не тільки приватних осіб, але і організацій. Великі компанії не займаються розподілом коштів самостійно, вони організовують благодійні гранти та конкурси. Виграти конкурс і отримати гранти можуть благодійні фонди, у тому числі і наш фонд.
Ми активно подаємо заявки на благодійні гранти, тому що це широкі можливості у наданні допомоги нужденним людям. За допомогою виграних нами грантів величезна кількість людей одержують гроші на лікування, гроші також витрачаються на допомогу сиротам, інвалідам, літнім людям. Крім цього, наш благодійний фонд може самостійно оголошувати конкурси на отримання благодійних грантів.
Отримана за допомогою грантів спонсорська допомога має цільове призначення. Приміром, якщо грантові проекти націлені на допомогу хворим дітям, то засоби витрачаються на дорогі ліки, процедури, обстеження, за необхідності –на операції. За допомогою організації-спонсора, яка оголосила конкурс на отримання гранту, благодійні об'єднання (і наш фонд в тому числі) одержують можливість розширити межі своєї діяльності, надати допомогу більшій кількості людей.
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з тим, які благодійні гранти оголошені зараз, а також ознайомитися із завершеними конкурсами, дізнатися їх переможців і те, куди були спрямовані кошти спонсорів.
більше