Звітність

Для того, щоб благодійна допомога здійснювалася законно, а благодійна організація здійснювала свою діяльність прозоро,для спонсорів та учасників, кожен захід та акція повинні бути підкріплені юридичними документами. Основними є реєстраційні документи, це правовий фундамент, яким повинна володіти будь-яка громадська організація.
Наш благодійний фонд працює у прийнятих законодавчих рамках. Кожен охочий може ознайомитися з реєстраційними документами і переконатися в цьому. Точно так само документально оформлений і запротокольований кожен збір коштів на благодійність, а також інші благодійні проекти за всю історію існування організації.
Ми переконані, що благодійна діяльність має здійснюватися саме так – обґрунтовано з погляду закону та права, і готові засвідчити це особистим прикладом. Тільки така благодійна допомога дає свої результати: кошти спонсорів, а також добровільні пожертви громадян у вигляді грошей, речей і предметів побуту доходять до заявлених адресатів.
Благодійний фонд «Дитячі мрії» здійснює допомогу дітям і дорослим, оформляючи кожну дію документально. Кожен з напрямів має юридичне обґрунтування, тому допомога людям з боку благодійного фонду настільки результативна. Нам довіряють милосердні люди і організації, які є спонсорами. З вашою допомогою фонд вселяє надію літнім людям, дарує дорослим і дітям із серйозними захворюваннями шанс на одужання і забезпечує необхідним дітей із притулків!
більше