Звітність

Результативність діяльності благодійного фонду і кожної конкретної акції можна відстежити через завершені благодійні проекти і заходи. Ознайомитися з підсумками буде корисним для кожного, адже це наочний доказ того, що благодійна допомога формує долі нужденних, змінює на краще. Надана волонтерами адресатам допомога вселяє віру в краще, часом навіть рятує життя дітей і дорослих людей.
Успішно завершені благодійні проекти, спрямовані на збирання грошей для лікування, це реальна допомога хворим дітям та дорослим: придбання дорогих ліків, проведення операцій, спільна боротьба з недугою і полегшення життя пацієнта. Також благодійні акції спрямовані на допомогу літнім людям, у яких немає родичів. Найчастіше вони запускаються у форматі волонтерських программ, але наявні також і благодійні заходи іншої спрямованості.
У низці реалізованих проектів окремо можна виділити допомогу дитячим будинкам. Благодійний фонд «Дитячі мрії» надає особливо великої уваги зборам коштів і речей у дитячі будинки та притулки. Ви можете ознайомитися з результатами проведених заходів, а також, якщо з'явиться бажання, надати посильну допомогу дітям-сиротам особисто. Найбільш відрадно вивчати результати тих благодійних акцій, в яких Ви брали участь. Ви побачите, що Ваші дії в сукупності із зусиллями інших людей утворюють масштабні проекти, спрямовані на покращення суспільства в цілому, розвиток милосердя і співчуття в душі кожного з його представників!
більше