Проект №18 Новорічні подарунки для ОЗСП "АЗОВ"

Додано:

10 Квітня 2018

Категорія:

Заходи

Опис проекту

26.12.2015 року благодійникам БФ «Дитячі мрії» надійшла заява від 1 роти 2 батальйону ОЗСП АЗОВ, з проханням про матеріальну підтримку. Зазвичай наша допомога спрямована на допомогу нужденним діткам, дитячим будинкам. Але ... хіба могли ми обійти стороною проблеми української армії, проблеми зони АТО, які в ці непрості часи мають таке велике значення для країни!
 Солдати просили продукти і речі, необхідні на їх проживання. Серед них: піна для гоління, бритви, зубні пасти та щітки, крем для рук, мило, інші кошти, призначені для особистої гігієни. Так само, продукти: згущене молоко, пряники, печиво, шоколадні цукерки.
 Само собою, ми вирішили допомогти патріотам. Зібрали все, що вони просили у своєму зверненні, і вже 28.01.2015 відправили гостинці в Урзуф. До покупок ми доклали лист з побажаннями нашим захисникам. Кожен з нас вклав частинку своєї душі і переживань в кожен рядок, в кожне слово. Сподіваюся, наші побажання залишили промінчик надії і добра в серцях солдатів.
Коли рота отримала посилку, вона висловила нам свою щиру подяку.
 Дуже приємно усвідомлювати, що ми, в свою чергу хоч якось змогли скрасити перебування наших захисників далеко від дому.
 Умови їх проживання не найкомфортніші, ні в фізичному плані, ні в моральному. Так як ці люди знаходяться далеко від рідних і близьких. Увага від небайдужих для них має велике значення. Вони зберігають і цінують вироби, малюнки, які їм надсилають діти, зберігають листи з приємними і добрими словами. Чекають підтримки від людей, від усіх нас. Не варто забувати про це.

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!