Поїздка на міжнародний фестиваль для "Черкаських віртуозів"

Додано:

11 Травня 2017

Категорія:

Заходи

Опис проекту

До нашої організації звернулись діти інструментального ансамблю «Черкаські віртуози» за допомогою для здійснення своєї мрії – відвідати престижний міжнародний музичний фестиваль. Ансамбль «Черкаські віртуози» включає в себе 12 талановитих діток з міста Черкаси які не одноразово брали участь в конкурсах як обласного так і всеукраїнського рівня, ставали переможцями «Зимової всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни»».

До нас з листом звернувся керівник ансамблю Лашко Григорій Григорович в якому йшлось про наступне:

«Просимо Вашої фінансової допомоги дитячому інструментальному ансамблю «Черкаські віртуози» дитячої музичної школи № 5 (керівник Лашко Георгій Григорович),

щоб здійснити свою мрію, поїхати на Міжнародний фестиваль – конкурс «Славянски венец» з 20 червня по 3 липня 2017 року в м.Варна, Болгарія, та

достойно представити наше місто Черкаси! Цей ансамбль має багато перемог на конкурсах різного рівня, має авторитет в музичному світі України і тому запрошений до участі в цьому конкурсі. Ми не маємо змогу профінансувати цей захід за власні кошти, так як в колективі ансамблю є діти з багатодітних сімей, діти учасників АТО, діти біженців, а також з малозабеспечених сімей.»   - Лашко Г.Г.

БФ «Дитячі мрії» вже неодноразово допомагали юним митцям втілювати свої мрії та брати участь у конкурсах, де вони не раз доводили свою майстерність та уміння. І цього разу ми також не можемо залишитись осторонь, але кошторисні витрати для поїздки на міжнародний фестиваль занадто великі і організація не може покрити їх за власний рахунок(загальна сума близько 4500 Євро). Тому ми звертаємось до всих установ та організацій, підприємств та просто добрих людей які хочуть підтримати маленьких віртуозів.

 

Контакти Лашко Г.Г. (Керівник ансамблю) +380949854429

Директор БО БФ «Дитячі мрії» Задорожній Віталій +380635074356

 

 

 

 

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!