Проекти

Заходи, які проводить наш благодійний фонд, націлені на допомогу незахищеним верствам населення – літнім людям, дітям-сиротам, а також тим, хто потребує медичної допомоги чи потрапив у скрутну ситуацію.
Кожна благодійна акція має конкретний результат, який досягається спільними зусиллями волонтерів та небайдужих чуйних людей.
Якщо мова йде про допомогу дитячим будинкам, благодійні проекти спрямовані на збір коштів та речей для потреб притулків. Сироти отримують одяг, іграшки, необхідні їм предмети побуту, а кожен із учасників благодійної акції – надію на те, що ці діти стануть порядними представниками суспільства. Регулярно проводяться збори коштів на лікування, кожен з вас може допомогти людям з важкими захворюваннями побороти їхню недугу.
Коли благодійна акція присвячена допомозі нужденним, не завжди мова йде про збори грошей або матеріальних цінностей. Ви можете інвестувати найдорожче, що у Вас є, – свою увагу і турботу, що особливо актуально для дітей і літніх людей. Провести кілька годин у дитячому будинку, з метою надання благодійної допомоги, або ж допомогти старим людям по господарству – найкраща допомога для дітей-сиріт і людей похилого віку. Ці категорії найбільш чутливі до нестачі уваги, компенсувати її – це благородно і втішно для кожного волонтера!
Ви можете вибрати ті благодійні заходи, які припадуть до душі саме Вам. Наш благодійний фонд з радістю прийме будь-яку допомогу, незалежно від того, будуть це речі в дитячий будинок, невеликий внесок у збори на лікування або час, проведений з літніми людьми, у яких немає родичів. Разом з небайдужими людьми ми зможемо зробити цей світ трішки добрішим, а людей - щасливішими!
більше