Січкар Юлія

Додано:

3 Травня 2017

Категорія:

Людина в біді

Опис проекту

Доброго дня! Мене звати Галина. 
Я, мати мати доньки, а саме Січкар Юлії Юріївни 15.05.2005 р.н. яка з дитинства хворіє. Діагноз ДЦП, змішана форма (пірамідна-мозочкова) зі стійким порушенням координації, епісиндром з Пмр. 
Лікування доньки почалось у Реабілітаційному центрі "Еліта". Оскільки фінансовий стан сім'ї не дозволяв нам подальше лікування в цьому центрі, ми продовжили лікування у Львівській міській клінічній лікарні імені П.Орлика із залученням інших фахівців (масажистів, психологів, дефектологів) які приходили до нас додому. 
До цього часу дитина навчалася в НРЦ "Левеня" для дітей з вадами зору, оскільки в доньки виявили діагноз "Субатрофія дисків нервів обох очей" але ми вимушені були забрати дитину зі школи, оскільки її поведінка не дозволяла там подальше навчання. Станом на сьогоднішній день донька навчається у НРЦ "Святого Миколая" для дітей з розумовою відсталістю. 
На даний час ми лікуємо дитину у Неврологічній клініці Доктора Яценко. В клініці Яценко ми пройшли п'ять курсів реабілітації, які оплачували самі з допомогою рідних та небайдужих людей. Оскільки лікування в клініці дуже дороге, ми не маємо фінансової можливості сплачувати такі суми. 
Прошу Вас, надати мені матеріальну допомогу на наступний курс 10-ти денної реабілітації у Неврологічній клініці Доктора Яценко, який буде проходити з 23.10 по 02.11.17р.

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!