Проект №26 Грицьков Артурчик

Додано:

17 Квітня 2018

Категорія:

Людина в біді

Опис проекту

Ранньою весною починає прокидатися природа. З кожною хвилиною світ стає прекраснішим. Але, один паросток, що стрімко прорвався з-під землі, під подихом ще холодного вітру, може почати в'янути. І тут від сонця тільки залежить - чи зможе воно відігріти мерзлу траву чи ні ... Так в природі, а у людей - людські душі можуть замінити сонячне світло, і врятувати того, хто жадає порятунку.
Давайте станемо сонячним світлом, квітневим теплом для Артурчика, одинадцятирічного хлопчика, якого з дитинства схилила страшна недуга. Його тато звернувся в наш благодійний фонд з таким листом:
«Грицьков Артурчик, народився 24.12.2005 р Діагноз основний: ДЦП, подвійна гіміплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка психо-мовного розвитку.
З 5 місяців ми не переставали боротися з цим страшним діагнозом. Зараз Артурчику 9 років. За ці роки ми пройшли 11 курсів реабілітації в міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Один курс реабілітації в медичному центрі «інновації». Зробили операцію в Тулі лазером. Дві операції в Києві на тазостегновому суглобі. 8 курсів дельфінотерапії. Цілий рік. Займаємося плаванням. Отримуємо кожні три місяці медикаментозне лікування. І все це дало Артурчику колосальні результати.
Артушенька з'явився на світ здоровим хлопчиком, було зроблено кесарів розтин запланований. Вага при народженні 4100, зріст 52 см. Оцінено за шкалою Апгар 8/8 балів. Через пів години після появи на світ ми хлопчика побачили, нам навіть його розповили, ми його зняли на камеру. Все було чудово. Що сталося на третю добу, одному Богу відомо. Артурчика перевели в реанімацію. Два місяці Артурчик там пролежав.
Перевели нас в п'яту дитячу неврологію де і отримали ми виписку з діагнозом ДЦП, та з документами на оформлення групи по інвалідності. Привезли додому дитину «рослину». Зараз наша «рослина» ходить в спец школу, каже багато окремих слів. У нього з'явився інтерес до навколишнього світу, йому все цікаво, що навколо відбувається, хто поруч знаходиться. Він дуже добрий, лагідний. Любить співати, малювати. Артурчик самостійно може зробити 100 кроків, але з острахом «зараз упаду». Десять секунд може сам постояти. Задля цих результатів був проведений довгий і важкий шлях, і нам ніяк не можна зупинятися на півдорозі! Дитина перспективна, тільки потрібно йому допомогти.
Крім ДЦП у Артурчика було багато супутніх хвороб, які потрібно обов'язково лікувати, приймати дорогі препарати. Наша сім'я не може впоратися з усім цим одна.
Тому просимо всіх людей відгукнутися на моє прохання і допомогти Артурчику пройти реабілітацію в клініці відновного лікування в Трускавці з 21 березня 2016 року.
Це буде ще один крок до його одужання.
                                                                                                   Батько, Грицьків Богдан.
На реабілітацію дитині потрібно 12 тисяч гривень, давайте допоможемо йому і його родині впорається з хворобою.

 

Контакти:

Тел. мами +380965473896 

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!