Проект №25 Фільов Андрій

Додано:

17 Квітня 2018

Категорія:

Людина в біді

Опис проекту

Ми щиро співчуваємо кожній матері, яка звернулася до нас за допомогою. Ці жінки і їхні діти мужньо проходять випробування, надані їм життям. Ми, на жаль, не можемо зробити їх дорогу рівною, але можемо прибрати з їх шляху хоча-б кілька перешкод.
Нещодавно до нас звернулася жінка, Мозгова Тетяна Петрівна, і просила допомоги для свого сина. Андрію 7 років, при народженні йому поставили страшний діагноз ДЦП, подвійна гіміплегія. З тих пір життя матері і дитини це боротьба за щасливе, здорове життя.
Тетяна і її син - це приклад для наслідування. Вони оптимістично дивляться в обличчя життю, з посмішкою зустрічають кожен день, і ніколи не опускають руки. Вони збилися з рахунку в кількості операцій, місяцями живуть в реабілітаційних клініках, в пошуках якісної і доступної медичної допомоги об'їздили всю країну! І не без успіху- коли Андрію виповнилося 7 років, після операції в Харківській клініці, мама вперше насолоджувалася тим, як уміло і швидко її син робить перші кроки, нехай поки за допомогою спеціального апарату, але її дитина пішла, сама! Але, як тільки віра в краще досягла планки щастя, життя знову підклало сім'ї неприємний сюрприз. Через хвороби і неправильне формування одного з суглобів одна ніжка дитини стала коротше іншої. Тепер, щоб так само життєрадісно бігати, Андрію потрібно пережити ще одну операцію.
Тетяна всюди шукала вихід із ситуації одна і за допомогою близьких людей. Заробляла гроші на життя собі і дитині, не відходячи від Андрія, який не може залишатися без опіки. Робила своїми руками вироби, починаючи від жіночих шпильок, закінчуючи вінчальними іконами. Зараз же вона просить про допомогу, так як життя все ж застало її зненацька. І потрібно-то небагато-матеріальне забезпечення на період лікування в розмірі близько трьох тисяч. А гроші ці -допомога матері, яка всього добивалася сама!

У суботу, 27 лютого 2016 року в місті Сміла проходила акція зі збору фінансових коштів на місцевого жителя, Фільова Андрія. Благодійники нашого фонду влаштували для городян Сміли справжнє свято, викликали посмішку на обличчі перехожих і звернули їх увагу на проблеми маленького Андрія. І, можу з радістю сказати, свято пройшло вдало! Плакати, прапорці, гарний настрій наших хлопців розфарбувало останні зимові дні в яскраві фарби. Діти, дорослі посміхалися і щиро бажали допомогти хворій дитині. Ми об'єдналися і отримали результат! Мета акції була виконана, радісні емоції переповнювали усіх учасників акції, ми змогли зібрати потрібну суму і допомогти юному Андрію і його мамі.

Контакти:

Тел. мами +380636086027 Тетяна Петрівна

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!