Марчак Максим

Додано:

23 Серпня 2016

Категорія:

Людина в біді

результати збору:
Зібрано коштів :
13000 грн.

Опис проекту

Діагноз: дитячий церебральний параліч.

Необхідна сума: 13 000 грн. на курс реабілітації в медичному центрі «Інново».

В пошуках допомоги для свого сина, в наш благодійний фонд звернулася Мала Людмила:

“Мого синочка звати Максим, йому 11 років і йому дуже хочеться бігати і стрибати самостійно, але його хвороба, поки не дозволяє цього.

Наша історія розпочалася 11 років тому. Мій син Максим народився 11 червня 2005 року, перша вагітність, що стимулюють пологи, вага 2980, оцінка за шкалою Апгар - 9 балів - це означає, що він народився здоровим малям. На п'яту добу нас виписали додому. Я була найщасливішою мамою на світі. Все у нас було добре, але через 3 місяці в наш дім прийшла біда, Максиму зробили щеплення АКДП, після якого він майже добу проспав, а коли прокинувся, ми звернули увагу, що він змінився, його тіло було дуже напружене, ручки затислися в кулачки. Ми відразу звернулися до лікаря, який нам сказав, щоб ми не хвилювалися, що може бути така реакція на вакцину. Нам був призначений лікувальний масаж і препарат Магне В6, повинно було все пройти. Але дива не сталося, і в 4 місяці ми звернулися за допомогою до Київського інституту педіатрії та акушерства, там ми почули правду, що з нами сталося, і почалася боротьба за здоров'я сина. У семимісячному віці був поставлений діагноз ДЦП. Для нас слово «ДЦП» було настільки жахливим і страшним, як для будь-якої людини, яка ніколи з цим не стикалася. Гіршого в житті ми не уявляли, в той момент здавалося, що життя закінчилося. Але ми не опустили руки і з першого дня ми віримо "ДЦП - ЦЕ НЕ ВИРОК", що ми впораємося, і у нашого Максима все буде добре.

Максимко все розуміє, навчається на індивідуальній формі навчання. Ось уже 11 років ми допомагаємо Максиму одужати і боремося за його повноцінне життя. Ми багато лікувалися, побували в різних санаторіях, клініках, пройшли 7 курсів дельфінотерапії, іпотерапії. Скрізь по крапельці збирали результати лікування. У Максима знизився м'язовий тонус, зник перехрест ніг. Він опустився на повну п'яту, почав перевертатися на живіт, піднімати руки вгору, почав повзати "по-пластунськи" невпевнено, стояти при підтримці за дві руки.

Для того щоб перемогти хворобу, Максиму потрібно постійно проходити реабілітації, які коштують великих грошей. Я, як кожна мати, хапаюся за "волосинку спасіння" своєї дитини і прошу Вас не залишатися байдужими і допомогти Максимці вибороти право на повноцінне життя.

Мрія мого сина - це перемогти 3 підступні літери, які заважають жити і розвиватися повноцінно.

У Максимки попереду головне - зробити свої перші самостійні кроки, почати ходити, як усі здорові дітки! Ми самі не можемо зібрати такі суми на курси лікування. Тому я звертаюся до Вас за допомогою, тому що сама я не в змозі зібрати кошти на лікування синочка. Я щиро сподіваюся, що Ви нас підтримаєте !!! Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу, оскільки це допоможе здійсненню заповітного бажання - ЖИТИ ЯК ВСІ !!!”

Допомогти

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!