Лунь Ліза

Додано:

2 Березня 2017

Категорія:

Людина в біді

Опис проекту

Добрий день. Мене звати Тетяна.

Звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї єдиної донечки Лізи, їй 12 років. Дівчинка народилася в дуже тяжкому стані внаслідок ускладнених пологів. І цілий місяць провела в реанімаційному відділенні з діагнозом: гострий період церебро-cпінальної травми, асфіксія 3 ст., набряк головного мозку, крововилив, судорожний синдром. Після лікарні почалася низка безкінечних ін"єкцій і процедур. В рік поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.

Я роблю все можливе, щоб Ліза стала здоровою. Ми постійно лікуємось.За свої 12 років Лізапройшла 50 курсів лікування: 9 - в санаторії " Дачний", 7- в спеціалізованому клінічному санаторії " Хаджибей ", 15- в Одеському реабілітаційному центрі " Майбутнє ", 8- в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця, 6- курсів дельфінотерапії в Криму, 4- в центрі інтенсивної терапії " Олінек " м Варшави, курс лікування в китайських лікарів.

Вдома Ліза інтенсивно займається лікувальною фізкультурою, плаванням, відвідує логопеда і психолога, остеопата.В квітні 2014 року зробили операцію по методу Ульзібата. Після цього донечка стала набагато краще ходити. На даний час Ліза ходить самостійно, порушена рухова функція правої руки, повністю відсутня дрібна моторика правої кисті, стерта форма дизартрії. Навчається в 6 класі навчально-реабілітаційного центру. Ліза весела і товариська дівчинка.

Я виховую донечку сама. Всі кошти витрачаю на лікування. І ми вже досягли хороших результатів. Тому змушена просити про допомогу, бо дуже необхідно продовжувати лікування. Лізочкіна мрія якнайшвидше стати здоровою. 

Дуже дякую.

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!