Коляденко Даніела

Додано:

10 Листопада 2016

Категорія:

Людина в біді

Опис проекту

30 травня 2014 р. народилася дівчинка з красивим та незвичайним ім'ям Даніела. На 2-й день після народження був узятий неонатальний скринінг, після чого матір з донькою виписали.

Про страшні результати діагностики родині повідомили лише через 10 місяців, хоча результат скринінгу був готовий вже на 17-й день! У п'ятимісячному віці дівчинка перенесла тяжку пневмонію – наслідок муковісцидозу, про який на той момент ніхто не знав.

Поїздка у Львівський Центр та здача необхідних аналізів підтвердили діагноз: муковісцидоз. Після цього життя сім'ї кардинально змінилося. Батько Даніели не захотів боротися за майбутнє доньки і пішов з сім'ї. Мама дівчинки зі своїми батьками повністю присвятили себе боротьбі за життя дитини, адже повністю вилікувати муковісцидоз неможливо.

Кожен день для Даніели – це нескінченні інгаляції гіпертонічними розчинами, фізіотерапевтичні процедури, прийом ферментів, вітамінів та спеціальне харчування для підтримки печінки та набору ваги.

Ключовими в цьому списку є інгаляції, кількість щоденних процедур може досягати до 10 разів! Для якісного попадання ліків в легені потрібен інгалятор eFLOV RaPID, який найбільше підходить для цього захворювання. Вартість інгалятора становить 732 €, а щорічна заправка – додаткові витрати в 120 €. У сім'ї немає таких коштів.

Звертаємося до всіх небайдужих до чужого горя людей. Допоможіть зібрати необхідну суму. Навіть незначні пожертви наблизять покупку важливого, але дорогого пристрою.

Мама Ксенія +380673034705

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!