Черняхович Міша

Додано:

14 Лютого 2017

Категорія:

Людина в біді

Опис проекту

10 травня 2016 року мій син, Черняхович Міша, 2002 року народження, був доправлений в реанімацію СМСЧ-3 м. Кузнецовська в стані глибокої коми з гострим порушенням мозкового кровообігу з крововиливом в ліву півкулю головного мозку. В той же день йому була проведена складна операція по видаленню гематоми з лівої півкулі мозку. На 9-й день після проведеної операції Міша вийшов з стану коми. Лікування проводилося на протязі майже місяця в відділенні інтенсивної терапії та неврологічному відділенні СМСЧ-3.

З 8 червня по 8 жовтня згідно рекомендації лікарів Міша перебував на лікуванні та реабілітації в реабілітаційному центрі «Модричі» (Львівська обл.) для відновлення життєво-необхідних функцій та повернення до нормального життя. Вартість двох тижнів реабілітації складала, в середньому, біля 40 тисяч гривень. Тривала реабілітація мого сина була можлива, в тому числі, завдяки допомозі Благодійного фонду «Дитячі мрії», який надав кошти на тиждень реабілітації.

В жовтні 2016 року в інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова (м. Київ) Міші була проведена радіопроменева операція головного мозку.

На сьогоднішній день Міша знаходиться вдома в супроводі мами, пересувається в інвалідному візочку, йде тривалий процес відновлення рухів рук, ніг, спини, відновлення мови. В спеціальному ортопедичному взутті робить свої перші кроки.

Для одужання мого сина потрібна подальша реабілітація в реабілітаційному центрі «Модричі». Перехід в більш дешевий реабілітаційний заклад практично унеможливлюється діагнозом мого сина, його віком (як правило, заклади розраховані на дорослих пацієнтів) та необхідністю його постійного супроводу, який виконує мама.

Тому хочу висловити глибоку подяку Благодійному фонду «Дитячі мрії», та надіюсь на подальшу Вашу допомогу в поверненні до повноцінного життя мого сина.

З повагою

батько М. Є. Черняхович

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!