Буяльський Максим

Додано:

22 Листопада 2016

Категорія:

Людина в біді

Опис проекту

Буяльський Максим з'явився на світ передчасно на тридцять першому тижні вагітності. Під час пологів малюк отримав травму волосистої частини голови з підвивихом атланта і нестабільністю шийних хребців з першого по п'ятий. У віці трьох місяців лікарі поставили Максиму діагноз: Ретинопатія 5 ступеня, яку спровокувало тривале перебування в кувезі. За перші місяці життя хлопчик переніс чотири операції на очах, які були проведені в Київській клініці "ОХМАТДИТ".

У рік Максиму був поставлений страшний діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, органічне ураження ЦНС, груба затримка психомоторного і мовного розвитку, вентрікуломегалія.

Для того, щоб хлопчик міг жити і розвиватися, йому необхідно дороге лікування і регулярна реабілітація в клініці професора Козявкіна в місті Трускавці. Все, що заробляють близькі Максима, вони витрачають на лікування, однак грошей все одно постійно не вистачає. На черговий курс реабілітації, який розпочнеться 23 січня 2017 року, сім'ї дитини необхідно зібрати 17 900 грн.

Ми просимо всіх, кому не байдужа доля Максима, надати посильну допомогу в зборі коштів на лікування!

Допомогти

Бажаєте стати партнером? Напишіть нам!