Проекти

Програма «Людина в біді» є однією з найбільш пріоритетних, наш благодійний фонд надає їй найбільшої уваги. До основних гілок програми відносяться:
- Допомога дітям, які потребують лікування або поліпшення побутових умов;
- Допомога людям, які потрапили в скрутну ситуацію;
- Допомога літнім людям, у яких немає родичів поблизу;
- Допомога інвалідам в облаштуванні житла, а також по господарству.
Наша благодійна організація в рамках програми «Людина в біді» здійснює комплекс заходів, серед яких можна відзначити збір грошей на лікування, допомога нужденним у вигляді одягу та предметів побуту, а також волонтерська допомога тим, кому вона необхідна. Ці благодійні акції проводяться з допомогою небайдужих людей, у чиїй душі є місце для розуміння та співчуття. Якщо Ви бажаєте надати допомогу нужденним людям, ми завжди будемо Вам раді!
Ваша посильна допомога для Вас буде незначною – невеликими матеріальними внесками, подарунками у вигляді речей, а також іграшок для дітей чи витраченим часом в ролі волонтера. Для адресатів це буде безцінним внеском у їхню долю. Те, що для Вас може здатися незначною дрібницею, здатне докорінно змінити життя іншої людини. Завдяки Вам дитина з важким захворюванням отримає ліки, інвалід – необхідні йому предмети побуту та життєдіяльності, допомога літнім людям принесе в їх життя щастя та затишок. І кожен з них знайде надію та віру в краще майбутнє!
більше