Проекти

Громадський благодійний фонд «Дитячі мрії» несе добро конкретним людям і сім'ям, які опинилися в складній ситуації, а також покращує загальну ситуацію в місті. На сьогодні найбільшими є такі благодійні проекти: «Людина в біді»; «Допомога дитячим будинкам»; «Озеленення міст».
Ці благодійні програми допомагають зробити життя кожного з нас трохи добрішим і затишнішим, особлива увага надаяється тим людям, кому зараз нелегко.
Програма «Людина в біді» – це в першу чергу допомога дітям із серйозними захворюваннями і літнім людям, оскільки їхнє становище найчастіше виявляється найтяжчим. У скрутні ситуації потрапляють і люди працездатного віку. Кожен із нас може зіткнутися з проблемами зі здоров'ям або втратою годувальника, вчасна підтримка в такому разі може визначити долю людини.
Програма «Допомога дитячим будинкам» – це комплекс дій, спрямованих на допомогу дітям-сиротам, які живуть поза сім'єю. У дитячих будинках часто проживають хворі діти, вилікувати яких силами держави неможливо. Благодійний фонд проводить збори коштів на лікування – це шанс для тисяч дітей почати жити повноцінним життям. Основна мета фонду – допомогти тим, хто не в змозі вирішити свої питання самостійно, і в пропонованій програмі реалізація цієї допомоги найбільш наочна!
Програма «Озеленення міст» – це цілий комплекс благодійних акцій та заходів, спрямованих на збільшення кількості зелених насаджень. З ними місто стає яскравішим та красивішим, а його жителям стає легше дихати.
Благодійна діяльність фонду не обмежується цими програмами. Постійно функціонують волонтерські проекти з надання допомоги нужденним. Кожен з вас теж може зробити світ навколо себе трішки кращим – для цього потрібно всього лише перерахувати на рахунок фонду посильну для себе суму грошей або взяти участь у волонтерських проектах.
більше