Новини

Наші волонтери відвідали Роменську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І–ІІІ ступенів ім. О.А. Деревської

Наші волонтери відвідали Роменську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І–ІІІ ступенів ім. О.А. Деревської

Волонтери привезли для діток навчально-виховного закладу предмети першої необхідності, канцелярію, фрукти, цукерки та печиво.

Детальніше
Актуальні новини благодійного фонду містять у собі основну інформацію про заходи. Тут можна дізнатися, які благодійні акції вже запущені, і поміркувати, якою може бути Ваша посильна допомога. Щодня для допомоги хворим дітям проводяться збори коштів на лікування, запускаються волонтерські програми на допомогу дитячим будинкам, інвалідам і літнім людям. Грамотно організована благодійна допомога – це не тільки благородно, але і результативно!
Вивчайте новини благодійного фонду «Дитячі мрії», і Ви завжди будете знати, які благодійні заходи плануються до запуску найближчим часом. Ми розуміємо, що допомога нужденним займає чимало часу, і тому даємо можливість добрим та чуйним людям взяти участь у благодійних проектах у вільний час, без відриву від основної роботи або навчання. Наш благодійний фонд завжди анонсує плановані заходи з метою привернути Вашу увагу до насущних проблем незахищених верств населення.
Також новини благодійності відображають завершені благодійні акції, їх результати. Особливо приємно вивчати цю інформацію, коли знаєте, що благодійні заходи відбулися з Вашою участю. Тільки тоді усвідомлюється справжня значущість кожного невеликого внеску на лікування, кожній речі, переданої у дитячий будинок і кожної години Вашого часу, виділеного на допомогу інвалідам та літнім людям. Разом ми робимо велику і помітну справу – змінюємо світ на краще, розділ з новинами – найкраще тому підтвердження!
більше