Новини

8 Березня - свято весни та краси

8 Березня - свято весни та краси

Що за день-8 березня? Це прекрасна погода, це перші цвітіння, весняний настрій. Новий день, промені сонця, жіночі посмішки. Це день матері, і відповідно, день початку життя. День, коли ми дякуємо прекрасній половині людства за все, що вони дарують одним своїм існуванням. Хіба в такий день не підняти настрій оточуючим? Благодійний фонд "Дитячі мрії" спробував зробити свято яскравішим, а жінок і дівчат- щасливішими.

Детальніше
Співробітники БФ«Дитячі мрії» відвідали підопічних із Золотоніської санаторної загальноосвітньої школи – інтернату

Співробітники БФ«Дитячі мрії» відвідали підопічних із Золотоніської санаторної загальноосвітньої школи – інтернату

Наприкінці лютого 2015 року співробітники Благодійного фонду «Дитячі мрії» в черговий раз відвідали своїх підопічних із Золотоніської санаторної загальноосвітньої школи – інтернату I­III ступенів.

Детальніше
Благодійність як суспільна цінність

Благодійність як суспільна цінність

В перших числах грудня британською благодійною організацією Charity Aid Foundation був оприлюднений Світовий рейтинг благодійності, в якому Україна посіла 102 місце. Це найвищий показник нашої країни за чотирьохрічну історію рейтингу

Детальніше
Актуальні новини благодійного фонду містять у собі основну інформацію про заходи. Тут можна дізнатися, які благодійні акції вже запущені, і поміркувати, якою може бути Ваша посильна допомога. Щодня для допомоги хворим дітям проводяться збори коштів на лікування, запускаються волонтерські програми на допомогу дитячим будинкам, інвалідам і літнім людям. Грамотно організована благодійна допомога – це не тільки благородно, але і результативно!
Вивчайте новини благодійного фонду «Дитячі мрії», і Ви завжди будете знати, які благодійні заходи плануються до запуску найближчим часом. Ми розуміємо, що допомога нужденним займає чимало часу, і тому даємо можливість добрим та чуйним людям взяти участь у благодійних проектах у вільний час, без відриву від основної роботи або навчання. Наш благодійний фонд завжди анонсує плановані заходи з метою привернути Вашу увагу до насущних проблем незахищених верств населення.
Також новини благодійності відображають завершені благодійні акції, їх результати. Особливо приємно вивчати цю інформацію, коли знаєте, що благодійні заходи відбулися з Вашою участю. Тільки тоді усвідомлюється справжня значущість кожного невеликого внеску на лікування, кожній речі, переданої у дитячий будинок і кожної години Вашого часу, виділеного на допомогу інвалідам та літнім людям. Разом ми робимо велику і помітну справу – змінюємо світ на краще, розділ з новинами – найкраще тому підтвердження!
більше